Yankee Candle Lemon Lavender 623 g

Popis produktu   Popis vôňe:   Pre všetkých milovníkov levanduľovej vône prichádza vôňa Lemon LAVENDER. Upokojujúca a zároveň luxusná vôňa sušenej levandule ..Kto by jej odolal...
Na sklade
Garantovaný nákup z Vivantis.sk

Na sklade • 1 variantDarček2,5 €100 % • 654 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma91 % • 187 412 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,95 €97 % • 94 315 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €96 % • 86 727 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Info v obchode3,5 €17 recenziíĎalšie informácie

Šírka
9.8 cm
Sady

• , zakúpené v ELNINO.SK

Nádherná vôňa levandule a citrónu - osviežujúca, príjemná. Výborný produkt. Som spokojná s obalom aj obsahom, odporúčam. Mám aj v malom balení.

• , zakúpené v Vivantis.sk

Šírka
9.8 cm
Sady

Popis vôňe:

Pre všetkých milovníkov levanduľovej vône prichádza vôňa Lemon LAVENDER. Upokojujúca a zároveň luxusná vôňa sušenej levandule ..Kto by jej odolal ..

Čistá vôňa zmesi šťavnatého citrónu a sladkých levanduľových kvetov. Po zapálení sa Váš dom prevonia sviežou vôňou plnou slnka a ukludňujúcej levandule.

Tradičný dizajn tejto sviečky odráža teplo domova a uvoľnený štýl. Pohodlné a jednoduché použitie. Vyrobené za použitia najlepších surovín vrátane čistých prírodných vonných výťažkov. Rovnomerne prevoňaný parafín v potravinovej kvalite. Náš veľký Housewarmer ® Jar Sviečka Vám ponúka 110 až 150 hodín skutočného potešenia z vône.

Sviečky Yankee Candle sú vyrobené z najlepších surovín, vrátane prírodných vonných výťažkov. Parafín je kompletne prevoňaný a rovnomerne rozložený. Ja tej najvyššej, potravinárskej kvality. Každý knot je ručne narovnaný.

BEZPEČNOSŤ: Na trhu je dnes veľa rôznych druhov sviečok, samozrejme, lacných, ktoré majú škodlivý vplyv na zdravie. Sviečky Yankee Candle sú absolútne zdravotne nezávadné. Dôvodom voľby aromatických (vonných) sviečok Yankee Candle je jednoznačne zdravotná nezávadnosť, kvalita a bezpečnosť. Tá súvisí nielen s výrobou, ale aj s obalom - so sklom.

Špecifikácie produktu

Vôňa kvetinovo-ovocná

Produktová línia

Veľká sviečka

Hmotnosť 623 gr

Farba fialová

Výška 16,8 cm

Priemer 10,7 cm

Na sklade • 1 variant97 % • 13 447 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

• , zakúpené v Vivantis.sk

• Príjemná a nevtierava vôňa, veľmi kvalitný produkt
  • , zakúpené v Alza.sk

Kúpené ako vianočný darček. Veľmi potešilo

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Bella Rose

Túto sviečku som prvýkrát videla a cítila u mojej mamy. Okamžite ma oslovila nádherná vôňa a hneď som vedela, že tento produkt musím mať.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Tato je moje oblíbená koupila jsem opakovaně, nádherná :)
    • , zakúpené v ELNINO.SK

Ešte som nemala zapálenú.

• , prevzaté z Heureka.cz

Svíčka vydrží velmi dlouho, příjemná vůně, musí se zastihávat knot, doporučuji přikoupit prstenec pro rovnoměrné hoření- zároveň vytváří krásné obrazce ve stínech.

• Nádherná vůně
      • Dlouho vydrží
      • V akci za super peníze
      • Je třeba dokoupit prstence aby svíčka vyhořela a voněla jak má

Yankees svíčky jsou zárukou kvality od.které se odvíjí samozřejmě i cena. Ovšem za hodně peněz dostanete hodně muziky. Já jsem spokojená :)

• , prevzaté z Heureka.cz

Klasika - nádherná kombinace vůní. Oprávněný bestseller.

• , zakúpené v Notino

• Vonia krásne, som spokojná. Prevonia aj veľký priestor.